У столиці відбувся VI-й благодійний фестиваль Української Православної Церкви «Божі діти», який ініціював відділ соціального служіння Свято-Успенської Києво-Печерської лаври.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ з посиланням на news.church.ua, участь у фестивалі взяли 1000 дітей: діти-сироти, діти з неповних і малозабезпечених сімей, діти з інвалідністю, учні недільних шкіл з усіх єпархій Української Православної Церкви, а також церковні хори Української Православної Церкви і відомі вітчизняні виконавці.

«З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія і під егідою любові до дітей тут об'єднані діти-сироти, які приїжджають з усіх областей України, щоб вони відчули не те, що їх залишили батьки, а благословення Боже», - зазначив митрополит Павел.

Мета благодійного заходу - надати можливість дітям-сиротам з усіх куточків України відчути опіку Церкви і радість свята.

Для юних глядачів організатори підготували подарунки, фуршет і величезний торт.

В рамках фестивалю також пройшла церемонія нагородження «Благодійник року».

*** Благодійний фестиваль «Божі діти» проходить з червня 2016 року.

Організатори фестивалю: Києво-Печерська лавра, БФ «Святих благовірних князів Бориса і Гліба», громадська організація «Божі діти».