Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви про це сказав керуючий справами УПЦ митрополит Антоній (Паканич).

«Ми не знаємо, скільки нам ще дано провести на землі часу, кому скільки відміряно. Відхід може бути швидким, а може, у нас попереду ще багато десятиліть. На все воля Божа», - зазначив архієрей.

Владика нагадав, що час - той ресурс, який даний кожній людині, і «від того, як ми ним розпорядимося, залежить наша майбутня доля».

Митрополит Антоній підкреслив, що людина несе відповідальність, як чинити у житті.

«Людині дана свобода вибору. Час нашого життя буде розтрачуватися так, як ми вирішимо. Саме тому ми постійно свідчимо Богу про свою вірність. Просимо благословення на початок нової справи, сповідаємося, каємося, дякуємо - кажемо Господеві всім цим, що Він нам необхідний, ми вірні Йому, наскільки нам дозволяє наше грішне єство. Все інше залежить від Бога», - пояснив керуючий справами УПЦ.

Він розповів, що віруючі молитовно просять Господа «бути з нами, управляти нашим життям, направляти на істинний шлях, вказати нам дорогу до спасіння і правильні орієнтири».

«Якщо ми будемо щиро просити, Господь обов'язково відгукнеться. Наша справа не зупиняти сердечну молитву і постійно, щодня, з року в рік закликати Господа освятити час нашого життя», - підсумував митрополит Антоній.