Як повідомляє Центр інформації УПЦ, про це YouTube-каналу «Православная Церковь» розповів благочинний другого Дарницького благочиння Української Православної Церкви, настоятель храму праведного Іоанна Кронштадтського протоієрей Нестор Коломієць. Пише Знай.юа.

«Астрологія - одна із серйозних духовних проблем нашого суспільства. Це лжевчення, яке забороняється у Біблії. У Старому Завіті сказано, що «не має бути у тебе нікого, хто ворожить по зірках або того, хто викликає померлих» (Втор. 18:9–13). Старий Завіт навіть наказує побивати таких людей камінням (Лев. 20:27). Астрологія - відлуння стародавнього вірування людей у те, що небесні світила, Сонце, Місяць є божествами і вони здатні впливати на людину та на її долю», - зазначив отець Нестор.


Священник пояснив, що астрологія насправді псує людину та її життя.

«Не секрет, що зараз часто знайомлячись з людиною, не запитують які у неї погляди, якої вона віри, а запитують, хто вона за гороскопом. Таким чином, ми одразу навішуємо на людину ярлик, розглядаємо її через призму тих уявлень, які нам вселяє астрологія», - звернув увагу отець Нестор Коломієць.

Також священник нагадав, що астрологія «не витримує критики сучасної науки».

«Астрологія обмежує людину, змушує робити необдумані вчинки. Водночас немає жодних наукових доказів того, що зірки можуть впливати на людину, на події», - пояснив отець Нестор.

Священник нагадав, що людина, яка звертається до астрологів та вірить у гороскопи, зраджує Христа, довіряючи своє життя нечистій силі.

«Ми, як православні християни, маємо довіряти лише Господу. Ми маємо бути вірними Господу. Звертаючись за порадою до гороскопу в газеті або спеціально до астролога, який складає індивідуальний гороскоп, насправді звертаємося до нечистої сили, до диявола, і просимо, щоб він підказав, що робити. Віддаючи себе в руки нечистої сили, ми не можемо очікувати нічого доброго. Християнин має віддавати себе у Божі руки, присвячувати себе Богу. Керівництвом для життя християнина, його вчинків, його спілкування мають служити не передбачення астрологів, а заповіді Божі та Православна віра», - підсумував протоієрей Нестор.