В компанії «Київстар» показали новий тариф, однак працювати він буде не всюди

Така інформація з’явилася на офіційному порталі мобільного оператора. Так, в компанії вирішили «розширити географію» одного з найвигідніших тарифних планів. В прес-службі розповіли про умови пакету послуг, а також про те, де він буде працювати.

Киевстар. Фото: YouTube, скрин
Киевстар. Фото: YouTube, скрин

Представники мобільного оператору повідомили, що контрактні абоненти в деяких регіонах України знову можуть користуватися тарифом «Smart Region». Варто зазначити, що це один з найдоступніших тарифних планів компанії – вартість пакету на місяць складає всього лише 100 гривень. В тарифний план ««Smart Region» входять такі послуги:

  • 30 Гігабайт мобільного інтернету;
  • Безлімітні дзвінки на номери абонентів мобільного оператора;
  • 300 смс-повідомлень по Україні;
  • 300 хвилин для розмов на українські номери, а також на міжнародні дзвінки (Італія, Польща, Росія, Германія, Чехія).

Варто зазначити, що клієнти з Донецької, Луганською та Кіровоградської областей можуть додатково підключити «Домашній інтернет». Для жителів вищезгаданих регіонів така послуга в комбінації з «Smart Region» буде коштувати всього лише 100 гривен на місяць.

Де працює тариф «Smart Region»: таку інформацію по місцю свого проживання можна знайти на порталі «Київстар». Коли користувач зазначає своє місто, то він отримає інформацію про те, чи зможе підключити такий тарифний план в своєму регіоні. Однак якщо ви житель Харківської чи Херсонської області, то ви зможете користуватися таким тарифом, незважаючи на те, в якому районі проживаєте: тариф діє на всій території цих областей.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що представники мобільного оператору «Київстар» здивували абонентів новою акцією. Зазначається, що тепер на мобільному інтернеті та зв’язку можна заощадити до чотирьох тисяч гривень. З’явилися подробиці нової пропозиції.

Також повідомлялося, що в мобільному операторі вирішили змінити правила підключення до послуг. Стало відомо, що зміниться для абонентів.

Крім того, за покупку смартфонів в фірмових магазинах оператора вирішили віддавати клієнтам великий кешбек. З’явилися деталі та умови нової акції.