Зловмисники знайшли новий спосіб красти блакитне паливо

Нерідко зловмисники намагаються заробити нечесним шляхом, наприклад, крадучи щось в довірливих громадян. Однак на цей раз порушники закону вирішили красти прямо в компанії «Нафтогаз Україна». Така інформація з’явилася на офіційному порталі Групи Нафтогаз.

Нафтогаз. Фото: YouTube, скрін
Нафтогаз. Фото: YouTube, скрін

В прес-службі зазначають, що представникам компанії «Нафтогаз Україна» вдалося затримати порушників та попередити крадіжку блакитного палива. Відомо, що відбувалося це в співробітництві з правоохоронцями. Так, зловмисників затримали «на гарячому», прямо в місці, де вони крали в компанії. Відомо, що сталося це неподалік від Яблунівського відділення переробки газоконденсату Управління з переробки блакитного палива. В тому ж районі знаходиться і газовий конденсат АТ «Укргазвидобування» (Полтавська область).

Прямо на місці подій правоохоронці знайшли і речі зловмисників. Відомо, що красти рідину порушники вирішили за допомогою помп, шлангів тощо. Крім того, на місці інциденту знайдено телефони, акумулятори а також ключі, які належали затриманим особам. Відомо, що правоохоронці вже внесли запис по факту цієї спроби крадіжки до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Цікаво, що, по суті, затримані продемонстрували новий спосіб розкрадання палива. Справа в тому, що раніше частіше за все крали саме конденсат блакитного палива. В даному випадку вже вирішили просто вкрасти вже готовий газ. Доречі, зазначили спеціалісти, через розкрадання такого типу можуть статися небезпечні інциденти – наприклад, нанесення шкоди екології, пожежі, вибухи тощо.

Місце злочину. Фото: Нафтогаз

Місце злочину. Фото: Нафтогаз

Місце злочину. Фото: Нафтогаз

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що народні депутати зареєстрували в парламенті новий законопроєкт, який пропонує способи покарання боржників за комунальні послуги. Стало відомо, на які суми хочуть штрафувати населення.

Також повідомлялося, що в Міністерстві соціальної політики розповіли, за яких причин громадянам можуть відмовляти в отриманні матеріальної допомоги на сплату комунальних послуг.

Крім того, в Міністерстві соціальної політики розповіли, як саме вираховується розмір субсидії. Стало відомо, які діють нормативи на одну родину.