Сторони обговорили можливість поглиблення співпраці в рамках проєкту «Обличчям до життя», що відтворює холістичний підхід до діагностики та реабілітації учасників АТО/ООС та ветеранів. Пише Знай.юа.

Над реалізацією цього проєкту Міністерство внутрішніх справ працює з Міністерством у справах ветеранів, Міністерством оборони та Міністерством охорони здоров‘я. Ключова задача, яку проєкт намагається розв’язати — це повернення ветеранам максимального рівня здоров‘я, незалежності та якості життя, які можливі з медичного погляду.


Згаданий проєкт, зі слів заступниці міністра, може стати рішенням тих проблем, із якими стикається більшість учасників АТО/ООС і ветеранів.

«У такий спосіб ми можемо подякувати й віддати належне нашим ветеранам та їхнім сім’ям за неймовірну самопожертву та тверду прихильність нашій країні», — зазначила Мері Акопян.

Своєю чергою заступниця Постійної представниці ПРООН в Україні Манал Фоуані відмітила необхідність посилення співробітництва з Міністерством внутрішніх справ України.