Президент Украины Петр Порошенко призвал избранного главу государства Владимира Зеленского надлежащим образом заботиться о Вооруженных силах Украины.

Об этом он отметил на встрече с военнослужащими операции объединенных сил (ООС) в понедельник в Донецкой области.

«Своего преемника на посту президента прошу не повторять ошибок моих предшественников и надлежащим образом заботиться о Вооруженных силах Украины, потому что сильная армия при любых обстоятельствах защитит Украину. Верю, что совместными усилиями с вами мы сможем вернуть мир на всю территорию Украинского государства», — сказал Петр Порошенко

Глава государства также поблагодарил военнослужащих за достойную службу. «Мои помощники насчитали, что за 5 лет я осуществил почти 40 поездок на восток, из них 25 – на линию фронта. Сегодня, наверное, это мой последний визит как президента Украины», — отметил он.

Сьогодні я на Донеччині висловлюю пошану і глибоку подяку воїнам-піхотинцям та усім нашим захисникам. Від співвітчизників, від держави і від себе особисто дякую за ваші сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу, героїзм та самопожертву. Перебуваючи на передовій, ще і ще раз наголошую, що гарантом збереження української державності та усіх перетворень в країні є нові Збройні Сили. Вони, народившись в полум’ї війни з російським агресором, за останні роки суттєво зміцніли та загартувалися. І мені не соромно дивитися в очі українським воїнам. Та є про що звітувати перед народом за те, що зроблено за час моєї діяльності на посаді Президента України і Верховного Головнокомандувача. Армія відновила боєздатність, набула бойового досвіду, покращила забезпеченість. Помічники порахували, що за 5 років я здійснив 38 робочих поїздок на Схід, із них на першу лінію – 25. Відчуваю гордість, що мав честь бути Верховним Головнокомандуючим наших воїнів, гордість, що Україна має таких синів. Слава нашим воїнам і Слава Україні!

Posted by Петро Порошенко on Monday, May 6, 2019