«Більшість скотиняк знищено, інші розбіглися» – командир групи спецпідрозділу ГУР про звільнення Дмитрівки та Капітанівки. ПРо це ГУР ВСУ повідомило на офіційному телеграм-каналі. Подаємо текст без змін.

▪️31 березня спецпідрозділам Головного управління розвідки було поставлено задачу, разом з іншими підрозділами ЗСУ, взяти участь в операції зі звільнення населених пунктів Дмитрівка і Капітанівка (Київська область).

▪️Операцію розпочато о 17.00. За словами командира групи спецпідрозділу ГУР МО, позивний «Титан», головна складність завдання полягала в тому, що в селах залишалась частина цивільного населення. Треба було подбати про те, щоб ніхто з них не постраждав під час бою. Наступ почався з боку села Петрушки й росіяни вимушені були відійти за межі Дмитрівки в бік села Забуччя: «Ми перейшли Житомирську трасу. Було здійснено пару пострілів з танків в наш бік. Коли ми зайшли в Дмитрівку, ми зробили так, щоб вони вийшли з села. Тобто, в активну фазу бою ми з ними не вступали. Коли вже вони були на виході з Дмитрівки, там вже була активна фаза бою».

▪️З боку окупантів була 21 одиниця важкої техніки, БМП і танки. З нашого боку зайшло 8 танків, піхота ЗСУ та група спецпризначенців ГРУ, згадує «Титан»: «У них втрати – 9 одиниць важкої техніки, БМП і танки, і до 50 осіб піхоти… Вони всі відступили. Але основна маса була знищена».

❗️«Титан» окремо звернувся до жителів звільнених сіл із застереженням щодо дочасного повернення у залишені домівки: «Там зараз знаходитись небезпечно. Зараз працюють фахівці по розмінуванню».