Останні новини про виплати пенсіонерам

Пройшла половина березня і в Пенсійному фонді повідомили, яку суму вже направлено на даний час для фінансування виплат пенсіонерам. Актуальна інформація була оприлюднена пресслужбою у Facebook.

Гривні. Фото: скріншот YouTube-відео
Гривні. Фото: скріншот YouTube-відео

У вівторок, 16 березня Пенсійний фонд майже 2 млрд гривень виділив на особисті рахунки пенсіонерів. Тобто, процес фінансування виплат громадянам продовжується.

Пенсіонерам слід очікувати свої виплати у встановлений Пенсійним фондом термін. Відомсто обіцяє, що кошти прийдуть у встановлений графік.

Усього з початку березня вже було виділено 27,1 млрд гривень на виплати пенсіонерам. Слід нагадати, що з цього місяця майже у 8 млн людей, які вийшли на заслужений відпочинок, збільшаться виплати.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив про проведення індексації виплат. В Міністерстві соціальної політики прозвітували, що середній розмір надбавки склав 308 гривень.

Якщо ж взяти до уваги інфографіку Пенсійного фонду, то лише у 31,8% з 7,9 млн осіб, що отримують пенсії підвищення склало від 100 до 400 гривень. Найбільше пенсіонерів - 46,3% отримали лише по 100 гривень.

Слід додати, що розмір надбавки не може бути менший за 100 гривень. Навіть, якщо сума після перерахунку менша, уряд округлив її до цього рівня. До слова, лише у 3,3% пенсіонерів після індексації сума збільшилася на понад 1000 гривень.

Тобто, більшість пенсіонерів не відчули великої різниці після індексації, адже все одно розмір виплати у них значно низький, щоб прожити цілий місяць.

До кінця року Кабмін планує провести ще 3 етапи підвищення виплат, у грудні він буде останнім і пов'язаний з ростом прожиткового мінімуму.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що людям передпенсійного віку, що залишилися без роботи, повідомили про допомогу під час карантину.

Популярные новости сейчас

В Украине электронные паспорта приравняют к бумажным: в Кабмине назвали точную дату

Никакой жары и осадков: синоптики рассказали, какой будет погода в Украине 25 июля

Молодая жена Виктора Павлика кардинально изменилась: трендовая стрижка ей к лицу

Показать еще

Також ми писали, що Марина Лазебна пообіцяла суттєве збільшення пенсій, якщо буде в Раді підтримана пропозиція Мінсоцполітики. У більшості пенсіонерів виплати можуть досягнути до 3500 гривень.

Нагадуємо, що Кабмін повідомив про виділення додаткових коштів для фінансування пенсій ще одній категорії українців, кому чекати підвищення виплат найближчим часом.